Office Space in Techzone 4, Greater Noida for Rent
Techzone 4 , Grandthum by Group 108
₹ 35,000 +
₹ 17,000Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹70,000
Deposit (Non-Negotiable)
590 sqft₹59.32 per Sq.Ft.
Builtup
1/10Office Space
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
26-May-2026
Available From