Industrial Shed in Naigaon East, Mumbai for Rent
WESTERN EXPRESS HIGHWAY, elite industrial estate
₹ 13,000 +
₹ 500Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
650 sqft₹20.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Industrial Shed
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-Jun-2026
Available From