Godown/Warehouse in Goregaon East, Mumbai for Rent
Hanuman Tekdi, Virwani Industrial Estate
₹ 1.6 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹8 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,085 sqft₹147.47 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From