Shop in Agrahar Ramanagara, , Bangalore for sale
Mandipet, Banni MahaKaalamma Temple
₹1.3 Crores
₹23,550.72 / sq.ft.
₹97,621/Month
Estimated EMI
552 sqft₹23,551 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From