Shop in Sector 121, Noida for sale
CLEO COUNTY, Sector 121, Noida, Basi Bahuddin Nagar, Uttar Pradesh 201301, Cleo County
₹1.65 Crores
₹29,945.55 / sq.ft.
₹1.24 Lacs/Month
Estimated EMI
551 sqft₹29,946 per Sq.Ft.