2 BHK Apartment In Nba Dhruv Siddhi For Sale In Ravet
Nba Dhruv Siddhi Ravet, Pimpri-Chinchwad, Maharashtra 412101, India
Not under loan₹
₹87 Lacs
₹7,005 per sq.ft.
₹49,863/Month
Estimated EMI
1,242 sqft
Builtup
1/20East