4 BHK New Flat In Samridhi Daksh Avenue For Sale In Sector 150
Samridhi Daksh Avenue Near City Center 150, Pushta Rd, Sector 150, Noida
Not under loan₹
₹5.27 Crores
₹17,625 per sq.ft.
₹3.02 Lacs/Month
Estimated EMI
2,990 sqft
Builtup
1/15Exclusive Deal
East
Facing
4 BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Bike and Car
Parking