2 BHK Apartment In Ajnara Homes For Sale In Sector 121
Ajnara Homes Plot GH-03, Sector 16B Rd, Greater Noida West, Greater Noida, Ghaziabad, Uttar Pradesh 201306
Under Loan₹
₹75 Lacs
₹8,108 per sq.ft.
₹42,985/Month
Estimated EMI
925 sqft
Builtup
1/10East