1 BHK House For Sale In Elthanpada, Near Chatrapati Shivaji Maharaj Chowk, Digha Naka, Ram Nagar, Subhash Nagar, Airoli, Navi Mumbai, Maharashtra 400708, India
Independent House, Sidhart medical
Not under loan₹
₹35 Lacs
₹4,861 per sq.ft.
₹20,060/Month
Estimated EMI
720 sqft