Shop in Badesahebguda, Hyderabad for Rent
GHATKESAR MANDAL, Emerald Park Phase 1, Annojiguda
₹ 8,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹24,000
Deposit (Non-Negotiable)
216 sqft₹37.04 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From