Shop in Chikkadpally, Hyderabad for Rent
R T C X Road, Musheerabad Main Rd, Saptagiri Cinema 2K 3D
₹ 50,000 +
₹ 2,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,200 sqft₹41.67 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
25-May-2026
Available From