Shop in Shakarpur, Delhi for Rent
Main Market , Near Mahila park
₹ 14,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹28,000
Deposit (Negotiable)
138 sqft₹101.45 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Shop
Property Type
Public And Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From