Shop in Jalahalli West, Bangalore for Rent
Shettihalli Main Rd, Brindavan Layout,, Near kumar Princetown
₹ 30,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Negotiable)
936 sqft₹32.05 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From