Shop in Singapura Layout, Bangalore for Rent
Varadaraja swamy layout, Navodaya Kishore Kendra
₹ 5,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
80 sqft₹62.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From