Shop in Tumakuru, Bangalore for Rent
28th CROSS SIT Main Road, , near Life care pharma
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
3,000 sqft₹11.67 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Shop
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From