Shop in Wadgaon Sheri, Pune for Rent
Tempo Chowk, Near HDFC bank
₹ 49,500
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
470 sqft₹105.32 per Sq.Ft.
Builtup
1/8Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
27-May-2026
Available From