Showroom in Kashmere Gate, Delhi for Rent
lothian rd , near Kashmere Gate metro station
₹ 40,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1.2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
130 sqft₹307.69 per Sq.Ft.