Showroom in Singasandra, Bangalore for Rent
AECS Layout, Prestige Judge Factory Outlet
₹ 6.55 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹65.55 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
4,370 sqft₹150.00 per Sq.Ft.