Co-Working space in Btm Layout , Bangalore for Rent
15th main, opp domino's
₹ 5,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹10,000
Deposit (Non-Negotiable)
1,700 sqft₹2.94 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Co-Working
Property Type
Public And Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From