Industrial Building in Garvebhavi Palya, Bangalore for Rent
VJVM+88M, 7th Main 6th Cross, Garebhavipalya, Garvebhavi Palya, Bengaluru, Karnataka 560068, India, Sri Krishna Bakery
₹ 25,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
800 sqft₹31.25 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Industrial Building
Property Type
None
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From