Industrial Building in Sicka Nagar, Mumbai for Rent
SADASHIV STREET, NEAR GANPATI MANDIR
₹ 1.2 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,400 sqft₹85.71 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Industrial Building
Property Type
Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From