Industrial Building in Iggalur, , Bangalore for Rent
marsaur gate, anekal road, spurthy college
₹ 13,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹1.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
400 sqft₹32.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Industrial Building
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
Immediately
Available From