Industrial Shed in Thiruverkadu, Chennai for Rent
Astalakshmi nagar Extn, The Pupil Saveetha Eco School
₹ 35,000 +
₹ 1,000Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,400 sqft₹14.58 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Industrial Shed
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From