Office in Madhapur, Hyderabad for Rent
Silicon Valley,, Near HDFC Bank,
₹ 1.95 Lacs +
₹ 8,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹11.7 Lacs
Deposit (Negotiable)
3,000 sqft₹65.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Office
Property Type
Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From