Godown/Warehouse in Ghansoli, Mumbai for Rent
Gothivali , Murali Heights
₹ 10,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹40,002
Deposit (Non-Negotiable)
170 sqft₹58.82 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From