Godown/Warehouse in Sangareddy, Hyderabad for Rent
budhera , opp Police Station Road BUDHERA
₹ 50,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
9,000 sqft₹5.56 per Sq.Ft.