Godown/Warehouse in Kattankulathur, Chennai for Rent
Vgn Southern Avenue, Vijay Automobiles Kattankulathur
₹ 7,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹50,000
Deposit (Non-Negotiable)
1,226 sqft₹5.71 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From