Godown/Warehouse in Korattur, Chennai for Rent
Annai Nagar, 4th St, Mohan Garden
₹ 1.35 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹10 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
5,200 sqft₹25.96 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-Jun-2026
Available From