Godown/Warehouse in Kucharam, Hyderabad for Rent
near Venkateshwara Beer Factory, Shanti Techno Fab Pvt Ltd
₹ 40,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1
Deposit (Non-Negotiable)
43,560 sqft₹0.92 per Sq.Ft.