Godown/Warehouse in Yelachenahalli, Bangalore for Rent
86/A, Y V, YV Annaiah Rd, Krishna Devaraya Nagar, Yelachenahalli, Naidu Layout, Bengaluru, Karnataka 560078, India, near transcend School
₹ 75,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5 Lacs
Deposit (Negotiable)
1,500 sqft₹50.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-May-2026
Available From