Godown/Warehouse in Nagarathpete, Bangalore for Rent
Cubbonpete, Meera Provision stores
₹ 45,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
208 sqft₹216.35 per Sq.Ft.