Godown/Warehouse in Panchgaon, Gurgaon for Rent
Fazalwas , near Saraswati school
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹70,000
Deposit (Non-Negotiable)
2,670 sqft₹13.11 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-Jun-2026
Available From