Godown/Warehouse in Sector 52 , Faridabad for Rent
Parvatiya Colony , near Balaji Hanuman Mandir
₹ 11,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹11,000
Deposit (Non-Negotiable)
890 sqft₹12.36 per Sq.Ft.