Godown/Warehouse in Poonamallee, Chennai for Rent
Nazarathpettai metro station, metro station
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
3,050 sqft₹11.48 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
27-May-2026
Available From