Godown/Warehouse in Santacruz West, Mumbai for Rent
Dattatray Road, Behind Raheja College
₹ 40,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
450 sqft₹88.89 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Semi Furnished
Furnishing
09-Jun-2026
Available From