Godown/Warehouse in Wazirpur Extn., Delhi for Rent
H58, Sec-95A, Front of Mahadev Mandir
₹ 30,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
2,200 sqft₹13.64 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
20-Jun-2026
Available From