1 BHK Apartment In Tvs Emerald Jardin For Sale In Singasandra
TVS Emerald Jardin Aishwarya Crystal Layout, Singasandra, Bengaluru, Karnataka, 560114, India
Not under loan₹
₹85 Lacs
₹13,821 per sq.ft.
₹48,717/Month
Estimated EMI
615 sqft