3 BHK Apartment In Oxford Olympia Society For Sale In Wakad
Oxford Olympia Society Oxford Olympia Society B-Wing, Oxford Olympia Society, Karpe Nagar, Bhumkar Nagar, Wakad, Pimpri-Chinchwad, Maharashtra 411057
Under Loan₹
₹95 Lacs
₹8,652 per sq.ft.
₹54,448/Month
Estimated EMI
1,098 sqft
Builtup
1/11East