3 BHK Apartment In Sobha Nesara For Sale In Kothrud
Sobha Nesara Bhusari Colony, Kothrud, Pune, Maharashtra 411038
Not under loan₹
₹2.8 Crores
₹14,737 per sq.ft.
₹1.6 Lacs/Month
Estimated EMI
1,900 sqft
Builtup
1/19North