3 BHK Flat In Sri Laxmi Heights For Sale In Old Safilguda
2nd Cross Rd, Old Safilguda, Neredmet, Secunderabad, Telangana 500056, India Lat, Lon: ********7, 78.547722
Not under loan₹
₹82 Lacs
₹5,857 per sq.ft.
₹46,997/Month
Estimated EMI
1,400 sqft
Builtup
1/24East