3 BHK Flat In Dwaraka Apartment Ambedkar Salai For Sale In Madipakkam
6th Main Road, S. Kolathur, LIC Nagar, Alaiamman Nagar, Madipakkam, Chennai, Tamil Nadu, INDIA.
Not under loan₹
₹1.5 Crores
₹9,506 per sq.ft.
₹85,971/Month
Estimated EMI
1,578 sqft
Builtup
1/6Don't Know