3 BHK Apartment In Venkatesh Skydale For Sale In Sinhagad Road
Venkatesh Skydale Sinhagad Road, Pune, Maharashtra, INDIA.
Not under loan₹
₹2.8 Crores
₹19,404 per sq.ft.
₹1.6 Lacs/Month
Estimated EMI
1,443 sqft
Builtup
1/4Commute Friendly
Don't Know