3 BHK Apartment In Sumukha Maple Grove For Sale In Akshayanagar, Bengaluru
Sumukha Maple Grove 22, Yelenahalli Main Rd, near Dlh, Akshayanagara West, Akshaya Gardens, Akshayanagar, Bengaluru, Karnataka
Not under loan₹
₹1.25 Crores
₹9,579 per sq.ft.
₹71,643/Month
Estimated EMI
1,305 sqft
Builtup
1/8East