4+ BHK Apartment In Sharada Akashparv For Sale In Bavdhan
Sharada Akashparv Sharada Akashparv
Not under loan₹
₹7 Crores
₹23,826 per sq.ft.
₹4.01 Lacs/Month
Estimated EMI
2,938 sqft
Builtup

North-East
Facing
4+ BHK
Apartment Type
5
Bathrooms
Bike and Car
Parking