4 BHK Apartment In 4s The Aurrum For Sale In Sector 59
4S The Aurrum Sector 59, Gurgaon.
Not under loan₹
₹7.17 Crores
₹22,014 per sq.ft.
₹4.11 Lacs/Month
Estimated EMI
3,257 sqft
Builtup
1/5East
Facing
4 BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Bike and Car
Parking