4 BHK Apartment In Chd Avenue 71 For Sale In Sector 71
CHD Avenue 71 Sector 72, Gurugram, Haryana
Not under loan₹
₹2.9 Crores
₹12,129 per sq.ft.
₹1.66 Lacs/Month
Estimated EMI
2,391 sqft
Builtup
1/4East
Facing
4 BHK
Apartment Type
4
Bathrooms
Bike and Car
Parking