Showroom in Sangamvadi, Pune for Rent
Dhole Patil Road, Konark Apartments
₹ 1.3 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3.6 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
800 sqft₹162.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/8Showroom
Property Type
Public And Reserved
Parking
Semi Furnished
Furnishing
26-May-2026
Available From