Godown/Warehouse in Hosahalli Main Road, Bangalore for Rent
Country club , near Hunasamaranahalli, near Baglur
₹ 80,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹8 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
25,000 sqft₹3.20 per Sq.Ft.