Office Space in Kompally, Hyderabad for Rent
140 Doolapally Road, naturals hair saloon
₹ 90,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,200 sqft₹75.00 per Sq.Ft.
Builtup

Office Space
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
24-May-2026
Available From