Office Space in Senneer Kuppam, Chennai for Rent
Sakthi Garden , Raymix Congrate
₹ 40,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
850 sqft₹47.06 per Sq.Ft.
Builtup
1/12Office Space
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-Jun-2026
Available From